Kontakt i godziny otwarcia wypożyczalni strojów

Wypożyczalnia Strojów
Magiczny Kufer, Angelika Wieszczycka

ul. Cieszyńska 6 (Pierwsze piętro z tyłu budynku)
02-716 Warszawa

NIP: 521 307 77 33 | REGON: 146987852

  Skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Wypożyczalnia strojów telefon i mail:
tel.: +48 696 699 941
e-mail: biuro@magicznykufer.pl

Godziny otwarcia w okresie wakacji:

W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny (istnieje możliwość omówienia się w innych godzinach)

Pn – Pt: 12:00 – 17:00
Sobota: 12:00-15:00
Niedziela: Nieczynne

 

  1. Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w formularzu rejestracyjnym jest Magiczny Kufer, Angelika Wieszczycka, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Angeliką Wieszczycką, pisząc na adres: Magiczny Kufer, Angelika Wieszczycka ul Cieszyńska 6, 02-716 Warszawa lub telefonując pod numer: 696 699 941 lub drogą mailową biuro@magicznykufer.pl
  2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest umowa pomiędzy Tobą a Administratorem, zwana dalej: „Umową”, do zawarcia której dochodzi wskutek akceptacji Regulaminu Wypożyczalni oraz Polityki Prywatności i dla wykonania której przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne.
  3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z realizacją Umowy oraz do podjęcia niezbędnych działań przed zawarciem Umowy.
  4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy będą niemożliwe.
  5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres 3 lata od dnia rozwiązania Umowy.
  6. Administrator przekaże Twoje dane tylko zaufanym i spełniającym wymogi prawne odbiorcom zajmującym się realizacją Twoich zamówień tj. pracownikom firmy zajmującym się realizacją zamówienia, firmie kurierskiej przy usługach wysyłkowych, oraz w, przypadku kiedy potrzebujesz faktury na osobę fizyczną, firmie fakturującej oraz zewnętrznej firmie prowadzącej księgowość.
  7. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  8. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
  8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial