Stroje Reklamowe

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najskuteczniejszych form promocji jest żywa reklama. Szczególnie działa ona podczas większych wydarzeń, na których znajdują się na przykład rodzice ze swoimi dziećmi. Wypożyczalnia kostiumów Magiczny Kufer w Warszawie proponuje zatem oryginalne stroje reklamowe, wśród których można znaleźć maskotkę Świnki Pepy, Myszki Mickey z Myszką Minnie, strój happeningowy Minionka Boba czy kostium Kubusia Puchatka.

Takie maskotki świetnie sprawdzają się na różnego rodzaju rodzinnych piknikach, balikach dla dzieci czy przyjęciach urodzinowych naszych małych klientów. Założenie takiego stroju reklamowego w Warszawie niesie ze sobą jednak pewne konsekwencje: nagle prawie wszyscy się do nas uśmiechają oraz chcą się przytulać i robić wspólne zdjęcia. Warto zatem przy ubieraniu tego kostiumu wziąć ze sobą także dobry humor i udzielający się uśmiech.

Przebrania są wykonane z przyjemnych w dotyku i zarazem wytrzymałych materiałów. Doskonale maskują twarz, jednocześnie pozostawiając miejsce do patrzenia oraz zaczerpnięcia świeżego powietrza. Dzieci widzą taką dużą maskotkę i myślą, że to prawdziwa postać z ich ulubionej bajki. Radość w ich oczach jest wtedy bezcenna. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial