Stroje Filmowe

Oryginalne i nietuzinkowe stroje przeróżnych postaci filmowych znajdziesz właśnie w naszej wypożyczalni w Warszawie. Kostiumy filmowe, które prezentujemy, to ponad 20 ciekawych odwzorowań bohaterów ulubionych ekranizacji, które nie tylko świetnie wyglądają, ale są także wygodne podczas użytkowania.

Asortyment naszej wypożyczalni zawiera między innymi strój Sherlocka Holmesa, Marylin Monroe, Charliego Chaplina czy Władcy Pierścieni. Są to świetne przebrania dla dorosłych, które z pewnością dobrze sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach tematycznych na Andrzejki, Sylwestra, Karnawał czy nawet Halloween. Wystarczy kilka dodatków i pełna stylizacja gotowa. Do strojów dodajemy również ozdoby, takie jak miecze, łuki, brody, kapelusze, peruki i inne.

Wiemy, że dobrze wykonany strój zapewni naszym klientom wspaniałą zabawę przez całą noc. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że wypożyczając dany kostium filmowy w Warszawie, chcesz mieć czas na jego przymiarkę i dopasowanie do całej stylizacji, dlatego stroje wypożyczamy aż na 3 dni. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów i ich całkowite zadowolenie, więc jeżeli chcesz już dziś wypożyczyć jakiś strój z Magicznego Kufra, daj nam znać!

Wyświetlanie 1–40 z 172 wyników

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial