Bordowy kontusz szlachecki ze złotymi zdobieniami
Kontusz bordowy
Bordowy kontusz szlachecki ze złotymi zdobieniami
Kontusz bordowy
Full Screen

Bordowy kontusz szlachecki ze złotymi zdobieniami

Zapraszamy do naszej wypożyczalni Magiczny Kufer, gdzie możesz poczuć się jak szlachcic z dawnych czasów. Nasza oferta obejmuje wiele unikalnych strojów, ale dzisiaj chcemy przedstawić bordowy kontusz szlachecki ze złotymi zdobieniami.

Nie ma nic bardziej efektownego niż ten stylowy strój. Kontusz wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, a złote chwosty i luźne wyloty nadają mu wyjątkowego charakteru. Całość dopełnia złoty żupan, wzorzysty pas słucki oraz czapka szlachecka z ozdobną broszką i piórkiem, nazywana kołpakiem. Dodatkowo, do stroju dołączone są czarne nakładki na buty, które wyglądają jak wysokie buty szlacheckie oraz szabla.

Ten strój jest idealny na wiele okazji. Możesz go wypożyczyć na imprezę tematyczną, bal karnawałowy lub przedstawienie teatralne. Szlachecki kontusz nada elegancji i wyjątkowego stylu każdej imprezie, a także przyda się na różnego rodzaju wydarzenia historyczne.

Nie masz pomysłu na imprezę? Organizujesz przyjęcie dla znajomych, ale nie wiesz jak zaskoczyć? Proponujemy Ci imprezę przebieraną w stylu historycznym. Zachęcamy do wypożyczenia naszych strojów i przyjścia w odpowiednim stylu. Stwórz unikalną atmosferę, przenieś się w czasie i baw się w szlachetnym stylu. Stroje z wypożyczalni Magiczny Kufer pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Nie czekaj! Wypożycz już dziś ten wyjątkowy strój i poczuj się jak szlachcic z dawnych czasów. Nasza wypożyczalnia strojów karnawałowych i kostiumów teatralnych Magiczny Kufer czeka na Ciebie. Zapewniamy wysoką jakość wykonania strojów, indywidualne podejście do klienta oraz fachową pomoc w doborze stroju. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i dokonaj rezerwacji. Jesteśmy przekonani, że nasze stroje pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo i zrobią wrażenie na Twoich znajomych.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial