Kontusz z futrem Bohun
Kontusz Bohun
Kontusz z futrem Bohun
Kontusz Bohun
Full Screen

Kontusz z futrem Bohun

Kontusz z futrem Bohun to strój, którym z pewnością zwrócisz uwagę na każdej imprezie. Kontusz to ubiór, który był bardzo popularny w XVII i XVIII wieku, a dziś powraca do łask. Obszywany futrzanym wykończeniem z brązowym żupanem i szerokim pasem słuckim oraz spodniami – to prawdziwy klejnot dla miłośników historii. A na głowie czapka szlachecka z ozdobną broszką i piórkiem nazywana kołpakiem i szabla – dodają jeszcze więcej blasku temu wyjątkowemu strojowi.

Oprócz wypożyczenia dla teatru, nasze stroje idealnie nadają się na różnego rodzaju imprezy tematyczne – urodziny, bale, sylwestra, Halloween oraz przedstawienia. Daj się porwać w świat fantazji i ciesz się wspaniałymi przeżyciami z naszymi kostiumami.

Doba trwa u nas 3 dni, więc masz dużo czasu, aby zaprezentować się w stroju z naszej wypożyczalni. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i doradzimy odpowiedni strój w zależności od Twojego wzrostu i rozmiaru. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie stylizację dla siebie. Oferujemy wypożyczenie na atrakcyjnych warunkach – w dobrej cenie i w pełni profesjonalnie. W Magicznym Kufrze jesteśmy dla Ciebie, abyś mógł poczuć się wyjątkowo!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial