Stroje z lat 20, 30

W naszej wypożyczalni kostiumów w stolicy znajduje się wiele przebrań, które nadają się na przykład na imprezę stylizowaną na lata 20. W świecie mody królowały wówczas frędzle, boa, pióra, a także klasyczne garnitury oraz fraki. Wszystkie takie elementy posiadamy w swoim asortymencie. Dajemy klientom wybór wśród szerokiej gamy kostiumów damskich oraz męskich — dlatego właśnie nasza propozycja cieszy się ogromną popularnością wśród wielu osób.

Stroje na lata 20. dostępne w wypożyczalni w Warszawie są wykonane z najwyższą starannością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Kobiety, które będą chciały zachwycać swoim wyglądem, mogą wybrać sukienki w różnych kolorach i fasonach, zdobione frędzlami czy dekoracjami z piór. Uzupełnieniem tej szykownej stylizacji będą rękawiczki oraz długa lufka z papierosem, której używała na przykład Audrey Hepburn. Oferta wypożyczalni kostiumów posiada również w swoich zasobach przebranie stylizowane na Lizę Minnelli. Wśród propozycji dla Panów znajduje się frak jaskółkowy bądź strój Al Capone. Można zatem postawić albo na elegancję i klasę, albo na przebiegłość prawdziwego gangstera.

Jeżeli interesuje Cię jakiś strój z czasów lat 20., odwiedź naszą wypożyczalnię w Warszawie — oprócz oddania do dyspozycji kilkuset strojów zapewnimy Ci także profesjonalne doradztwo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial