Stroje Barokowe

Asortyment naszej wypożyczalni w stolicy obejmuje wyjątkowe, pełne charakteru kostiumy historyczne. Hitem oferty staje się suknia barokowa, bardzo często wypożyczana przez nasze klientki w Warszawie. Jest to nie tylko strój dobry na imprezę tematyczną, ale także coraz częściej wykorzystywany do odgrywania roli w sztuce czy do pozowania w sesjach zdjęciowych.

Moda Baroku opierała się przede wszystkim na złotych, klasycznych zdobieniach, ogromie biżuterii oraz królewskich fasonach. Suknia barokowa dostępna w naszym asortymencie jest przede wszystkim rozkloszowana i pełna przeróżnych dekoracji. W naszej wypożyczalni w Warszawie znajdują się także kostiumy dla mężczyzn. Do duetu polecamy męskie stroje, które ukazują prawdziwego, eleganckiego szlachcica. Piękny żupan i spodnie do połowy łydki wskazują powagę i dumę właściciela stroju historycznego.

Jednym z ważniejszych elementów dodających całemu przebraniu stylu Rokoko są białe peruki z lokami, które w okresie baroku były zarezerwowane wyłącznie dla wyższej klasy. W tamtych czasach fryzury były białe ze względu na ich pudrowanie. Dziś prezentujemy gotowe peruki, które można wkładać bez obaw o zniszczenie czy zniekształcenie formy. Zachęcamy do wynajmowania naszych strojów historycznych!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial