Stroje z Lat 70

Mamy dla Was świetne, pomysłowe rozwiązanie w wyborze przebrania na imprezę tematyczną — stroje na lata 70., dostępne w naszej wypożyczalni w Warszawie. Wybranie takich przebrań to gwarancja dobrej zabawy i satysfakcji z pomysłu.

Nie czekaj, tylko już dziś wybierz nasze stroje! Lata 70. to przede wszystkim czas optymizmu, rozwoju muzyki disco oraz rocka, dlatego ubrania charakteryzujące ten okres są pełne kolorów, wzorów, czasem także drapieżności oraz przepychu. W asortymencie posiadamy przebranie tęczowej hipiski, kolorowe koszule we wzory, błyszczące garnitury męskie, kostiumy disco ozdabiane cekinami, a nawet kostium stylizowany piosenkarza Limahl znanego na całym świecie między innymi z piosenki „Never Ending Story”. Idealnymi dodatkami do tych ubrań będą dostępne w naszej wypożyczalni w Warszawie peruki afro, opaski na włosy, duże okulary „muchy” i kwiatki.

To przebrania, w których każdy odczuwa radość i luz. Jeżeli chcesz swoim kostiumem wrócić do czasów fiata 126p, Elvisa Presleya i Pewexu, skorzystaj z oferty najlepszej wypożyczalni w stolicy. Jesteśmy pewni, że w takim przebraniu będziesz czuć się wygodnie, a uśmiech towarzyszący Ci na imprezie udzieli się również wszystkim gościom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial