Stroje Ludowe

Kreatywność w tworzeniu strojów towarzyszy nam od początku działalności Magicznego Kufra w stolicy. Zależy nam na tym, aby przygotowywać oryginalne stroje, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale także wpływać na drugiego człowieka, na przykład poprzez wywołanie uśmiechu na jego twarzy. Uwielbiamy tworzyć kostiumy historyczne, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć stroje stylizowane na różne epoki.

Dziś prezentujemy stroje ludowe, wśród których znajduje się ciekawy strój mieszczki czy kontusz szlachecki. Są one dostępne w naszej wypożyczalni kostiumów w Warszawie. Można tam przyjechać, aby obejrzeć te stroje na żywo, poczuć ich teksturę i zdecydować się na wybór tego najlepszego przebrania.

Prezentowane przez nas stroje ludowe odznaczają się ogromną starannością w dopracowanie szczegółów. Kontusze szlacheckie posiadają kolorowe oraz lśniące pasy, dodatkowo wszyte futerka, ozdobne koronki. W kostiumach mieszczańskich została zachowana prostota, aczkolwiek składają się one z wielu elementów, jak spódnica, fartuch, koszula, gorset i inne. Z uwagi na poszanowanie słowiańskich tradycji, oferujemy również możliwość wypożyczenia strojów Łowickich i Krakowianki.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą kostiumów ludowych, a w razie pytań — do kontaktu z nami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial