Król Disco
Król Disco
Full Screen

Król Disco

Magiczny Kufer zaprasza do wypożyczenia stroju Króla Disco! Wyobraź sobie siebie w złotym garniturze, takim jakie ubierali gwiazdy tamtych lat, takie jak John Travolta w filmieSaturday Night Fever czy Elvis Presley w swoich show. Złoty garnitur z pewnością doda Ci szykownego wyglądu, który będzie wspaniałym dodatkiem do imprezy przebieranej.

Stroj Króla Disco zawiera złoty garnitur ze złotym krawatem, czarną koszulę, czarną perukę, okulary i mikrofon. Zestaw ten idealnie pasuje do imprez w klimacie lat 70., ale możesz go wykorzystać na wiele innych sposobów. Możesz wystąpić jako Król Disco na weselu, w karaoke, na przyjęciu urodzinowym lub na innym rodzinnym przyjęciu. Będzie również zabawnym strojem na Halloween.

Złoty garnitur Króla Disco jest świetnym wyborem dla tych, którzy chcą poczuć się wyjątkowo i wyglądać jak gwiazda. Sprawi, że Twoje przyjęcie będzie niezapomniane, a Ty będziesz się przy nim czuć jak król. Dzięki naszej Wypożyczalni kostiumów Magiczny Kufer możesz wypożyczyć ten złoty strój i stanąć w centrum uwagi. Nie zastanawiaj się dłużej i zorganizuj swoją imprezę przebieraną z naszym strojem Króla Disco.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial