Czarno srebrny surdut barokowy Małachowski
Czarno srebrny surdut barokowy Małachowski
Full Screen

Czarno srebrny surdut barokowy Małachowski

W naszej kolekcji znajduje się wiele unikalnych strojów, ale dzisiaj chciałbym Wam przedstawić naszą perełkę – czarno-srebrny surdut barokowy Małachowski.
To efektowne i bogato zdobione cudo z pewnością przyciągnie uwagę na każdej imprezie tematycznej czy przedstawieniu. Ten stylowy strój składa się z czarnego surduta z srebrnymi koronkowymi odszyciami, srebrnej kamizeli oraz koszuli z żabotem. Do tego spodnie do kolana, noszone w baroku, razem z białymi pończochami. Na nogi nakładamy specjalne nakładki na pantofle imitujące klamry, a na głowę – trykorn.

Nie tylko na karnawał, ale również na różnego rodzaju imprezy tematyczne, urodziny czy wieczory kawalerskie – ten strój z pewnością rozbawi i zaskoczy wszystkich gości. W naszej wypożyczalni mamy wiele innych kostiumów, które są idealne na różne okazje, więc zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przyjdźcie do Magicznego Kuferka i poczujcie się jak bohaterowie z innego czasu i miejsca. Pamiętajcie, że wypożyczamy na 3 dni, a nasz cennik jest bardzo przystępny. A jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, to chętnie Wam doradzimy i pomożemy w doborze idealnego stroju. Zadzwońcie lub napiszcie do nas i zarezerwujcie swój strój już teraz!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial