Surdut Barokowy Fioletowy
Surdut Barokowy  Pirat
Surdut Barokowy Fioletowy
Surdut Barokowy  Pirat
Full Screen

Surdut Barokowy Fioletowy

Przedstawiamy Surdut Barokowy w kolorze fioletowym, który wspaniale ożywi każde przyjęcie, przedstawienie czy bal. Ten majestatyczny kostium dziecięcy przeniesie Twoje dziecko w czasy, gdzie bogato zdobione stroje były znakiem wyrafinowania i elegancji. Fioletowy Surdut wykonany jest z wzorzystego żakardu, który podkreśla wyjątkowy charakter stroju. Komplet składa się również z spodni, nakładek na buty imitujących wysokie buty, białej koszuli z żabotem, kamizeli, przepasującej szarfy oraz trykornu – tradycyjnego kapelusza.

Ten magiczny strój nie tylko zapewni niezapomnianą przygodę Twojemu dziecku, ale także stworzy wyjątkową atmosferę na imprezach tematycznych, urodzinach, bale, sylwestrze, Halloween czy przedstawieniach. Wyobraź sobie malucha, który błyszczy na scenie, olśniewając publiczność swoim wytwornym strojem.

W Magicznym Kuferku dbamy o najwyższą jakość naszych strojów. Każdy Surdut Barokowy jest starannie zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów, aby zapewnić wygodę noszenia i zachować unikalny, wytworny styl. Posiadamy różne rozmiary, aby dopasować kostium do Twojego dziecka.

Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki wybór unikatowych strojów, tak aby każdy klient mógł znaleźć stylizację, która spełni jego marzenia. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą w doborze odpowiedniego stroju, biorąc pod uwagę rozmiary klienta i dostępność poszczególnych kostiumów.

Zapraszamy do Magicznego Kuferka, gdzie świat barokowych gawęd i niezwykłych przygód ożywa w naszych kostiumach. Wynajmij Surdut Barokowy fioletowy i stwórz niezapomniane chwile przebieranek i przedstawień dla Twojego dziecka!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial