Kremowo złota sukienka lata 20
Kremowo złota sukienka lata 20
Full Screen

Kremowo złota sukienka lata 20

Nasza kreacja w stylu lat 20, to kremowo złota sukienka z czarnymi koralkami i rękawiczkami za łokieć, która sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa femme fatale. Dodatkowo, w komplecie otrzymasz rajer z piórkiem na głowę oraz fifkę, które dopełnią całości stroju.

Nie tylko będziesz wyglądać jak prawdziwa gangsterka, ale nasz strój jest idealny również na imprezy tematyczne, urodziny, bale, sylwestra, Halloween czy przedstawienia teatralne. Poza tym, nie zapominaj, że ten stylowy strój może być wykorzystany także do zdjęć lub sesji fotograficznych.

Jeśli zdecydujesz się na wynajem, możesz mieć pewność, że otrzymasz kostium wykonany z najwyższej jakości materiałów, który będzie wygodny i będzie zachowywał swój unikalny styl. Doba trwa u nas trzy dni, a wypożyczalnia jest otwarta od poniedziałku do piątku. Wypożyczenie naszych strojów jest prosty – wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną, podać termin wypożyczenia, rozmiary osoby, która będzie kostium nosiła, a my doradzimy odpowiedni strój dla Ciebie.

Nie czekaj, przenieś się w czasie i poczuj jak prawdziwy gangster lub femme fatale.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial