Brązowy kontusz Pan Twardowski
Pan Twardowski Kostium
Brązowy kontusz Pan Twardowski
Pan Twardowski Kostium
Full Screen

Brązowy kontusz Pan Twardowski

Brązowy kontusz Pan Twardowski to prawdziwe dzieło sztuki. Bogato zdobiony złotymi chwostami i pasem słuckim, jest jednym z najpiękniejszych strojów w naszej ofercie. Do stroju dołączona jest również ciemnobrązowa wzorzysta delia, spodnie oraz czapka szlachecka z ozdobną broszką i piórem, nazywana kołpakiem. Całość uzupełnia piękna szabla, która podkreśli elegancki styl.

Jednak to nie wszystko, co Brązowy kontusz Pan Twardowski ma do zaoferowania! Ten strój może przydać się również na wiele innych okazji. Możecie założyć go podczas wizyty w zamku czy na historycznym festiwalu. Może też posłużyć jako element kostiumu na Halloween lub do przedstawienia szkolnego.

Jeśli nie jesteście pewni, który strój wybrać, nie martwcie się! Nasza wypożyczalnia oferuje szeroką gamę kostiumów i doradzimy Wam, który z nich najlepiej pasuje do Waszych potrzeb i wymiarów. Wypożyczając strój z Magicznego Kuferka, możecie być pewni, że będziecie wyglądać wspaniale i zaskoczycie swoich znajomych.

Nie zwlekajcie dłużej i odwiedźcie naszą wypożyczalnię lub skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo, aby wypożyczyć Brązowy kontusz Pan Twardowski lub inny wyjątkowy strój. Przenieście się w czasie i przeżyjcie niezapomnianą przygodę!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial