Kostium Marii Skłodowskiej Curie
Kostium Marii Skłodowskiej Curie
Full Screen

Kostium Marii Skłodowskiej Curie

Jednym z naszych unikalnych strojów jest kostium Marii Skłodowskiej-Curie. To właśnie w takiej czarnej sukni Maria Skłodowska przyszła na swój ślub, a później pracowała w laboratorium w którym odkryła Polon i Rad za co dostała dwie Nagrody Nobla, tym samym dostając tą nagrodę jako pierwsza kobieta w historii. Nasza wypożyczalnia oferuje pełen komplet, w skład którego wchodzą spódnica, bluzka, kapelusz i kurtka w typie peleryny.

A co jeszcze możesz zrobić w naszych strojach? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Organizuj imprezy przebierane, przedstawienia, bądź bohaterem na sesjach zdjęciowych.

Dlaczego warto wybrać Magiczny Kufer? Każdy strój projektujemy indywidualnie i dobieramy materiały tak, aby był wygodny zachowując przy tym swój unikalny, wytworny styl. Dodatkowo, nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie stylizację dla siebie w temacie którego szuka.

Dlaczego czekać? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podaj nam termin wypożyczenia oraz rozmiary osoby, która będzie nosić kostium, a my doradzimy Ci najlepszy wybór. Wypożyczalnia strojów karnawałowych i kostiumów teatralnych Magiczny Kufer to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial