Kostium Myszki Mickey
Myszka Mickey Myszka Minnie
Kostium Myszki Mickey
Myszka Mickey Myszka Minnie
Full Screen

Kostium Myszki Mickey

Kostium Myszki Mickey to absolutny hit na urodziny i imprezy tematyczne dla dzieci. Najwyższej klasy Kostium Myszki Mickey i Minnie to genialna propozycja na happeningi z udziałem dzieci. Pełna zabudowana maska daje realistyczny efekt, a dopracowane detale spowodują, że dzieciaki uwierzą, że odwiedziła je ich prawdziwa ulubienica.

W Klubie Myszki Mickey, Mickey i Przyjaciele – u nas znajdziesz przebrania Twoich ulubionych bohaterów nie tylko Disneya.

Wszystkie dzieci chciałby by znaleźć się choć raz w Disneylandzie. Kostium Myszki Mickey da nie tylko namiastką niesamowitej przygody. Dzięki spotkaniu Myszki Mickey ożywają marzenia naszych dzieci. Dla Twojej wygody, kostium możemy przesłać za pośrednictwem kuriera na terenie całego kraju, ale najlepiej przyjdź do nas osobiście i zobacz co jeszcze znajdziesz w Magicznym Kufrze.

Podczas naszej pracy wielokrotnie mamy możliwość współtworzenia z Państwem waszych najbardziej magicznych momentów, chwil radości i zabawy, nie tylko dla dzieciaków. Stroje takie jak św Mikołaj, Świnka Pepa, Król Julian, czy Kubuś Puchatek, podobnie jak kostium Myszki Mickey i Minnie to przebraniach karnawałowych dające dzieciakom najwięcej frajdy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial