Kostium Króla Artura
Król Artur
Król Artur strój dziecięcy
Kostium Króla Artura
Król Artur
Król Artur strój dziecięcy
Full Screen

Kostium Króla Artura

Słuchajcie, drodzy przyjaciele, odkryjcie tajemnice dawnych czasów i stwórzcie własne opowieści w magicznym Kostiumie Króla Artura, który czeka na Was w naszej wypożyczalni strojów karnawałowych i kostiumów teatralnych w samym sercu Warszawy.

Przez wieki ludzie zachwycali się legendami i mitami, a teraz możecie wejść w świat legendarnego króla. W bordowej tunice z misternymi złotymi zdobieniami, czarnych spodniach, nakładkach na buty imitujących wysokie buty, koronie i z mieczem oraz tarczą w rękach, Wasze dzieci staną się niezwyciężonym władcom magicznego królestwa.

W Magicznym Kuferku nie tylko podróżujemy w czasie, ale także dbamy o najwyższą jakość naszych kostiumów. Każdy strój jest projektowany indywidualnie, z największą starannością i dbałością o szczegóły. Jesteśmy pewni, że nasze kostiumy będą wygodne i nadadzą Wam wyjątkowy, wytworny styl.

Kostiumy z naszej wypożyczalni są idealne na różnego rodzaju imprezy, urodziny, bale, sylwestra, Halloween i oczywiście przedstawienia. Przygotujcie niesamowite spektakle, organizujcie niezapomniane imprezy przebierane i odkrywajcie magiczne światy, które ożywają w naszych strojach.

Aby wypożyczyć Kostium Króla Artura, skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo, podając termin wypożyczenia oraz rozmiary osoby, która będzie nosić kostium. Doradzimy Wam również inne kostiumy, odpowiednie dla Waszych potrzeb.

Przybywajcie do naszej wypożyczalni, gdzie stworzymy magiczny klimat i przeniesiemy Was w odległe czasy. W Kostiumie Króla Artura Wasze dzieci będą miały niezapomniane przygody, a Wy sami stanowić będziecie część legend. Niech Wasze historie trwają wiecznie!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial