Strój bociana
Strój bociana
Full Screen

Strój Bociana

Wypożyczalnia kostiumów Magiczny Kufer stara się dostosowywać swoją ofertę do każdego klienta. Tym razem postaraliśmy się przygotować idealne przebranie dla dzieci. W asortymencie znajduje się starannie wykonany strój bociana, który można już dzisiaj wypożyczyć w naszym punkcie w Warszawie.

Wizerunek tego ptaka często kojarzony jest z nadejściem wiosny. Taki kostium dla dzieci będzie zatem świetny właśnie na zakończenie zimy. Oprócz wykorzystywania stroju bociana na bale przebierańców w Warszawie nasi klienci często wypożyczają je do różnego rodzaju przedstawień w szkołach czy sztuk w teatrze. Dzieci cieszą się, gdy mogą wcielić się w przykładową rolę, przebierając się za różne stworzenia. Wiemy również, że nasi mali klienci mają dużo energii, dlatego tworząc te kostiumy, przykuwamy dużą uwagę do dobrania odpowiednich materiałów oraz wzmacniania przeszyć. W efekcie otrzymujemy wytrzymały i wygodny kostium.

Jeżeli Twojemu dziecku spodobał się strój bociana, już dziś odwiedźcie naszą wypożyczalnię w stolicy. Kostiumy dla dzieci w rozmiarach do 150 cm wypożyczamy już za 35-45 złotych za 3 dni. W cenę wliczone są wszelkiego rodzaju dodatki, a także późniejsze pranie i czyszczenie. Świetna oferta dla Ciebie i Twojej pociechy!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial