Cyganka Brązowa Spódnica
Cyganka Brązowa Spódnica
Full Screen

Strój Cyganki Warszawa

Jeśli myślisz, że nie ma dziś na świecie prawdziwych Cyganów, to się mylisz! W naszej wypożyczalni kostiumów w Warszawie posiadamy piękny strój cyganki. Jest to wyjątkowe przebranie dla każdej kobiety, która chce wyglądać oryginalnie i jednocześnie czuć się dobrze w kostiumie na zabawę. Proponujemy charakterystyczny dla stroju cyganki gorset z rękawkami i dekoltem typu „hiszpanka”, a także szeroką, powiewną spódnicę. Całość zdobiona jest pozłacanymi łańcuszkami i blaszkami.

Oprócz samego stroju ważne są również dodatki do kostiumu przedstawicielki kultury romskiej. Typowe dla tych stylizacji są różnego rodzaju błyskotki, pasy, biżuteria, chusty oraz wachlarze. Jeśli chcesz zachwycić wszystkich gości oraz wyróżniać się z tłumu, wybierz ten kostium. Na pewno będzie dobry na kobiety w różnych rozmiarach, a w razie potrzeby możemy wprowadzić do niego niezbędne przeróbki. U nas nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego możesz zgłosić się do nas w sprawie kostiumu, a my na pewno Ci pomożemy.

Strój cyganki możesz na żywo obejrzeć w naszej wypożyczalni w Warszawie. Przekonasz się, że został on wykonany z dobrych i miłych w dotyku materiałów. Cena wypożyczenia tego przebrania na 3 dni to 100 złotych.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial