Strój Elvisa Presleya
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Elvis Presley
Strój Elvisa Presleya
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Elvis Presley
Full Screen

Strój Elvisa Presleya

Strój Elvisa Presleya to tylko jedna z naszych licznych propozycji przebrań gwiazd.

Po więcej zapraszamy także do zakładki stroje filmowe.

Strój Elvisa Presleya Króla Rock’N’Rolla to charakterystyczna stylizacja, której podstawowym elementem jest fryzura Elvisa. Dla Elvisa Presleya w naszej wypożyczalni znalazło by się wiele różnych strojów. Nie jesteśmy w stanie zrobić zdjęć wszystkich strojów, którymi dysponujemy, ale kiedy do nas przyjdziesz zobaczysz, że możliwości jest bardzo wiele.

Strój Elvisa Presleya, króla muzyki POP, który podobno wciąż żyje!
Wyobraź sobie siebie w tym kostiumie na imprezie integracyjnej lub karnawałowej.

Strój ten ma swoją niesamowitą historię! Został zaprojektowany do programu Taniec z Gwiazdami do występu Mateusza Damięckiego. Nie pytaj jak trafiają do nas takie unikaty – można powiedzieć, że czasami mamy niesamowite szczęście, albo po prostu, że Kufer jest naprawdę Magiczny.

Strój Elvisa jest świetną propozycją zarówno na imprezy karnawałowe, jaki i eventy dla firm. Dzięki zabawom kostiumowym ludzie swobodniej się bawią i lepiej poznają, a znajomości zawarte na takich imprezach są zawsze kontynuowane. Strój Elvisa Presleya uczyni Cię królem każdej imprezy nawet jeśli nie umiesz tańczyć! Nawet nie zastanawiaj się, czy naprawdę chcesz – to będzie najlepsza impreza jaka możesz sobie wymarzyć.
Przyjedź, przymierz i zarezerwuj w Magicznym Kufrze.

Imprezy w klimacie lat 70-tych to nasza pasja. Zobacz też inne kostiumy lata 70-te.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial