Strój Krasnala
_MG_5261
Strój Krasnala
_MG_5261
Full Screen

Strój Krasnala

Chcąc zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, w ofercie posiadamy kostiumy dla dorosłych, które mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach. Tym razem prezentujemy strój krasnala dostępny w wypożyczalni w Warszawie.

Składa się z czerwono-zielonej bluzy z niebieskimi i żółtymi dodatkami, niebieskich spodni oraz czerwonych butów. Charakterystyczne dla nich są spiczaste dodatki jak na przykład kolorowa czapka. Opcjonalnym uzupełnieniem całej stylizacji może być biała broda. Chcąc wcielić się w tę postać, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że to przyjazny charakter baśniowy, dlatego uśmiech towarzyszący jego właścicielowi jest obowiązkowy.

Strój krasnala wykonaliśmy w Warszawie w precyzyjny i rzetelny sposób. Zadbaliśmy również o szczegóły jak zdobienia górnej części kostiumu czy dodanie do niego praktycznego paska i miłych dla oka pomponów. Wypożyczalnia kostiumów Magiczny Kufer naprawdę potrafi wyczarować przebranie dla każdego. Kostium krasnoludka wypożyczany jest zarówno na czas imprez karnawałowych, jak i na święta czy do sesji fotograficznych. Osoba nosząca to przebranie czuje się w nim komfortowo i interesująco. Może to być także jeden wśród siedmiu krasnoludków towarzyszących Królewnie Śnieżce. Zainteresowanych wypożyczeniem takiego bajkowego kostiumu zapraszamy do kontaktu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial