Strój księdza
Kostium księdza
Strój Księdza
Strój księdza
Kostium księdza
Strój Księdza
Full Screen

Strój Księdza

W kategorii przebrań związanych z zawodami umieściliśmy również strój księdza, który cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Warszawie, ale także w okolicach. Zgłasza się do nas wiele osób, aby wypożyczyć interesujące kostiumy na imprezy tematyczne. Ten nadaje się zarówno na bal przebierańców dla dorosłych, jak i Sylwestra, Halloween czy imprezę andrzejkową. To nie tylko zabawa, ale również podjęcie wyzwania w odegraniu roli duchownego na imprezie — oczywiście z przymrużeniem oka.

Na ten kostium składają się: sutanna z guzikami w klasycznym, czarnym kolorze, koloratka i biret. Wypożyczany przez nas w Warszawie strój księdza wygląda jak prawdziwy, jednak jest przeznaczony oczywiście do zabawy jako przebranie.

Jeżeli chcesz wyróżniać się z tłumu na imprezie karnawałowej, andrzejkowej, sylwestrowej lub innej, wciel się w postać wielebnego i zachwyć wszystkich kreatywnością oraz zabawnym podejściem. Kostium jest wykonany z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu sutanna jest wytrzymała i przewiewna. Ponadto kostium jest trochę luźny, co zapewnia komfort użytkowania. Imprezowanie w takim przebraniu na pewno będzie niezapomniane, a goście będą pod wrażeniem Twojej pomysłowości i poczucia humoru.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial