Kochani Klienci!

W tych trudnych czasach też możemy się bawić, możemy tworzyć i dawać radość dzieciakom i dorosłym!

Wierzymy w to że jeszcze będzie normalnie 🙂 Czekamy na powrót artystów i teatrów na sceny i sale pełne publiczności. Wierzymy, że sztuka jest w sercach i umysłach ludzi. Nikt nie może jej zabrać, czy ograniczyć, a chęć tworzenia znajduje przestrzeń nawet w kwarantannie domowej znajdując nowe drogi ekspresji.

#Czekamy na moment kiedy dzieciaki w przedszkolach i szkołach znowu będą mogły się spotkać, bawić i uczyć. #Czekamy na czas kiedy ludzie znowu zaczną się spotykać i bawić. #Działamy by już teraz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom…

Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne w trakcie pobytu w wypożyczalni należy przestrzegać zasad podobnych jak w sklepach odzieżowych i innych miejscach publicznych.

Z tego względu dostosowaliśmy procedury w naszej wypożyczalni do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Dążymy do szybkiej i sprawnej obsługi – przed wizytą prosimy o telefon. Dzięki wcześniejszemu kontaktowi możemy umówić się na dogodną dla Ciebie godzinę.

Możliwość korzystania z przymierzalni jest ograniczona.  Z wiadomych względów stroje przymierzone musimy poddać dezynfekcji po każdym kliencie. Wiąże się de facto z kosztami pralni, pomimo to że kostium został tylko przymierzony. 

Realizujemy także wypożyczenia wysyłkowe i pomagamy dobrać odpowiednie kostiumy do całych inscenizacji.

Pomożemy Ci dobrać kostium w odpowiednim rozmiarze.

Dobierzemy kostium do konkretnej postaci.

Pomożemy dobrać kostium z odpowiedniej epoki.

Zapraszamy – zadzwoń do nas i odwiedź naszą wypożyczalnie !

Podoba Ci się? Polub i udostępnij:
fb-share-icon
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial