Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci jest miejscem gdzie spełniają się marzenia.

Każdy ojciec i każda matka widzi w swojej córeczce księżniczkę, podobnie jak każda dziewczynka w pewnym czasie nie marzy o niczym innym jak przebranie się w prawdziwą suknię księżniczki. Stroje szyte według naszych projektów, przez naszych krawców robią tak niesamowite wrażenie, że nieraz widzieliśmy łzy wzruszenia w oczach mam, czy babć.

Nasza radość jest o tyle większa, że wiele kostiumów jest zaprojektowane przez nasi wykonanych jest przez naszych krawców. Wypożyczalnia strojów dla dzieci to dla nas duże wyzwanie, by sprostać zmieniającym się trendom i modom. Kostiumy Star Wars, stroje Avengersów, kostiumy księżniczek to tylko czubek góry lodowej.

Wyobraź sobie tą niesamowitą atmosferę, kiedy w bajkowo – teatralnym otoczeniu niezliczonej ilości kostiumów i rekwizytów z przymierzalni wychodzą najpiękniejsze księżniczki, których marzenia spełniają się na żywo. Zakręcenie barokową suknią księżniczki to marzenie każdej dziewczynki. Mamy możliwość współtworzenia najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i to jest właśnie to co kochamy najbardziej w naszej pracy.

Nagle z przymierzalni wybiega 5 letni Policjant z jednostki specjalnej, wyskakuje prawdziwy Ninja, wylatuje Superman – wypożyczalnia strojów dla dzieci to miejsce w którym nie raz otworzysz szeroko oczy – czasem wystarczy, że przebierzemy twoje dziecko za kurczaczka. Szczerze mówiąc często jesteśmy dumni kiedy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą tyle radości. Zapewniamy, że zdjęcia nie oddają efektu, który zobaczysz na miejscu.

Najważniejsze jednak w jest to że znajdziesz u nas wszystko czego potrzebują dzieci na przedstawienia. Wypożyczalnia strojów dla dzieci Magicznego Kufra to prawdziwa wypożyczalnia strojów teatralnych. Znajdziesz u nas w zasadzie wszystko od kostiumów zwierzaków, przez księżniczki, królewiczów, rycerzy, dwórki, kontusze szlacheckie, stroje królów oraz sławnych postaci historycznych.

Na zdjęciach możesz zobaczyć tylko część kostiumów, którymi dysponujemy – często brakuje modelów by sfotografować kostiumy, ponieważ nie każde dziecko ma tyle cierpliwości, a rodzice czasu 😛 Zawsze dzwoń i pytaj – nasz Magiczny Kufer jest nadziej pojemny niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Wypożyczalnia strojów dla dzieci i dorosłych –  Z nami stworzysz coś wielkiego 😀

 

Podoba Ci się? Polub i udostępnij:
Wypożyczalnia strojów karnawałowych czy teatralnych?

Wypożyczalnia strojów karnawałowych czy teatralnych?

Wypożyczalnia strojów karnawałowych kojarzy się jednak bardziej z imprezami niż z bogatymi, pięknie zdobionymi kostiumami historycznymi. Jednak wypożyczalnia strojów karnawałowych jest bardziej jak garderoba filmowa połączona z rekwizytornią. Wiele większy jest zakres proponowanych tematów na przebrania. W wypożyczalni typowo teatralnej znajdziemy standardowo stroje z minionych epok i przebrania szczególnie pasujące do konkretnych ról przedstawianych na deskach teatru.

Wypożyczania strojów karnawałowych

W naszej pracy bardzo cenimy sobie pracę nad inscenizacjami. Suknie barokowe, kontusze szlacheckie i ogólnie mówiąc stroje historyczne, to coś, co uwielbiamy. Mamy jednak świadomość, że sztuka w dzisiejszych czasach to o wiele więcej niż spektakle teatralne, czy rekonstrukcje. Szczególnie w niektórych okresach w roku klienci potrzebują naprawdę odjazdowych kreacji do zabawy podczas bali karnawałowych, domówek, czy innych imprez przebieranych takich jak Halloween. Wypożyczalnia strojów karnawałowych jest miejscem, w które rozwijamy nieustannie poszerzając ofertę kostiumów i dodatków. Magiczny Kufer to nasza ciągle rosnąca kolekcja – jej powiększanie jest naszym hobby nie tylko zawodowo. Dzięki temu przeważnie znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz.

Karnawał dla dorosłych to nie tylko imprezy w stylu bali weneckich lub karnawału w Rio. W dzisiejszych czasach wciąż rosnącą popularnością cieszą się imprezy gangsterskie w stylu „Prohibicja”, czy „Wielki Gatsby”. Wesołym motywem w czasie karnawału jest dziki zachód – zarówno kostiumy kowbojskie, jak i stroje Indian są wygodnymi przebraniami, które doskonale sprawdzą się nawet na dobrze ogrzewanej sali karnawałowej.

Jak sama nazwa mówi wypożyczalnia strojów karnawałowych jest miejscem szczególnie obleganym w karnawale i to jest czas, kiedy pomagamy naszym klientom w tworzeniu niesamowitych chwil. Magiczny Kufer powstał właśnie po to by marzenia dzieci mogły spełniać się łatwiej. Na miejscu znajdziesz u nas nieprzebrane pokłady sukni księżniczek, wróżek oraz kolorowych zwierzaków. Największe zainteresowanie wśród chłopców wzbudzą na pewno kostiumy ze Star Wars, takie jak Lord Vader, szturmowcy i rycerze Jedi, stroje Avengersów takie jak Superman, Batman, Spiderman, czy kostiumy ninjów oraz antyterrorystów.

Szczerze mówiąc jest to dla nas niesamowity czas pracy, gdzie pośród rycerzy, księżniczek i ninjów w Magicznym Kufrze możesz zobaczyć nieraz naprawdę surrealistyczne sceny, kiedy z przymierzalni wybiega 3 letni antyterrorysta, czy 5 letnia czarownica. Właśnie to jest klimat, który tworzymy przez cały rok szyjąc nowe kostiumy i przygotowując unikatowe dodatki.

Pod tym kontem nie różnimy się od potrafiących się świetnie bawić Brazylijczyków, czy mieszkańców Wenecji przygotowujących się do karnawału przez niemalże cały rok. Swoją drogą nasi klienci niejednokrotnie królowali w Wenecji na balach co daje nam ogromną satysfakcję zawodową. Taka właśnie jakość przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Klienci, którzy w strojach wypożyczonych od nas wygrywali na najbardziej wytwornych balach mówią, że jesteśmy jedną z najlepszych wypożyczalni kostiumów karnawałowych w Europie.

Zacząłeś się zastanawiać jak zaplanować tegoroczny karnawał?

Najbliższy karnawał odbywa się w Notting Hill w Londynie 26 – 27 sierpnia 2018 – jest to propozycja do wykorzystania w wakacje.

6 stycznia – 6 marca 2019 – karnawał 2019 w Polsce!

16 luty – 5 marzec 2019 – karnawał w Wenecji.

1 – 9 marzec 2019 – główne imprezy na Sambodromie w Rio de Janeiro.

1-10 marzec 2019 – karnawał w Santa Cruz de Tenerife

11 listopada 2018 – 5 marca 2018 – karnawał (Karneval, Fastnacht, Fasching) w Niemczech.

25-26 sierpnia 2019 (niedziela i poniedziałek Bank Holiday Monday) w Londynie, dzielnicy Notting Hill.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych jest bazą, gdzie zawsze znajdziesz ciekawe pomysły nie tylko na przebrania, ale także na imprezy. Odwiedzają nas aktorzy, artyści i producenci i rodzice z dziećmi – chcemy byś wiedział, że każdy klient jest dla nas równie ważny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pomożemy Ci wybrać naprawdę niesamowite przebrania.

Jednym słowem zajrzyj do nas i szykuj się na karnawał!

Podoba Ci się? Polub i udostępnij:
Kontusz Szlachecki historyczne odwzorowanie.

Kontusz Szlachecki historyczne odwzorowanie.

Kontusz SzlacheckiKontusz szlachecki to strój historyczny, który noszono od końca XV wieku do początku XX. Kontusz szlachecki kształtował się przez kilkaset lat i miał w sobie element ubioru tatarskiego i tureckiego.

Od połowy XVII wieku kontusz szlachecki stał się polskim strojem narodowym noszonym głównie przez szlachtę i bogate mieszczaństwo. Barok miał duży wpływ na wgląd kontusza szlacheckiego dzięki czemu strój ten był ogromnie wytworny i bogaty. Szlachta nosiła aksamitne, jedwabne lub brokatowe żupany z pozłacanymi haftkami lub guzikami. Natomiast ubogie mieszczaństwo zadowalało się szarymi lub brązowymi kontuszami z wełny.

Podoba Ci się? Polub i udostępnij:
Stroje Na Halloween – jaki wybrać dla dziecka i dla siebie na mroczną imprezę?

Stroje Na Halloween – jaki wybrać dla dziecka i dla siebie na mroczną imprezę?

Stroje Na Halloween

Stroje na Halloween

zdobyły swoją popularność dzięki zwyczajowi związanemu z maskaradą odnoszącą się do święta zmarłych. Halloween obchodzone jest w wielu krajach w wieczór 31 października.

Kapłani celtyccy wierzyli, że na przełomie października i listopada w dzień Samhain zaciera się granica pomiędzy światem ludzi żyjących, a światem duchów. Duchy przodków czczono i zapraszano do domów jednocześnie odstraszając te mroczne i złe. Symbolem święta Halloween było noszenie czarnych podartych szmat jako sposobu odstraszania demonów. To ten zwyczaj dał początek obecnym formom przebrań w mroczne stroje, zakładanie masek i odpowiednią do klimatu Halloween charakteryzację.

Podoba Ci się? Polub i udostępnij:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial