Stylizowana sesja zdjęciowa

Stylizowana sesja zdjęciowa

Szukasz ciekawego pomysłu na sesję zdjęciową?

Sesje zdjęciowe w stylizacjach z różnych epok historycznych i nie tylko… Tworzenie obsad do przedstawień i produkcji, Magiczny Kufer to miejsce, w którym zrealizujesz najciekawsze pomysły artystyczne. 

Stylizowana sesja zdjęciowa to  to doskonały sposób na pamiątkę, czy prezent z okazji urodzin czy Walentynek, a nawet pamiątka z okazji rocznicy ślubu. Stylizowana sesja zdjęciowa jest też dobrym pomysłem na uzupełnienie portfolio. Możesz mieć pewność, że w Magicznym Kufrze przejdziesz metamorfozę ciekawszą niż podróże w czasie.

Stylizowana sesja zdjęciowa

W zależności od tego jakich zdjęć potrzebujesz możemy dostosować formę sesji zdjęciowej do Twoich potrzeb. Z naszą pomocą zrealizujesz ciekawe pomysły począwszy od Mini Sesji Zdjeciowej w wypożyczalni, poprzez sesję ciążową z Bodypaintingiem, stylizowane sesje w plenerze i innych ciekawych miejscach, aż po stylizowane sesje pod wodą.

Stylizacje z różnych epok

Zabójcze transformacje

Bajkowe stylizacje

Fotografie jubileuszowe

Sesja zdjęciowa i stylizacja w Magicznym Kufrze

Magiczny Kufer jest jedynym taką wypożyczalnią, gdzie na miejscu możesz zrobić sesję zdjęciową dysponując jednocześnie pełnym zapleczem kostiumowym i ciekawą przestrzenią do robienia zdjęć. Dodatkowo w naszym bliskim sąsiedztwie znajduje się kilka niesamowitych miejsc w których wykonujemy sesje w plenerze.

 

Poczuj atmosferę i swobodę tworzenia w przestrzeni Magicznego Kufra!

Magiczny Kufer jest miejsce Tworzonym przez ludzi z pasją i wyobraźnią, gdzie ogromny wybór strojów dopełnia wyobraźnia naszych projektantek. W tym miejscu dzięki swobodnej atmosferze twórczej powstają niesamowite projekty. Przestrzeń naszej wypożyczalni była niejednokrotnie wykorzystywana podczas nagrań przez telewizje, Youtuberów i innych twórców.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa? 

Cena stylizowanej sesji zdjęciowej dla jednej osoby wynosi 1500 zł i w jej zakres wchodzi:

– magiczna stylizacja;

– 1 godzina zdjęć w studio lub w plenerze np. na tle obiektów historycznych;

– profesjonalny makijaż

– sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem.

– po sesji otrzymasz 4 profesjonalne fotografie.

Możliwa także dodatkowa stylizacja lub większa ilość fotografii – szczegóły ustalane indywidualnie.

Z Magicznym Kufrem wszystko jest możliwe! Zapytaj nas o:

 – sesje rodzinne;

– sesja ciążowa z body paintingiem;

– stylizowane sesje zdjęciowe pod wodą.

Dlaczego warto wybrać sesję zdjęciową właśnie u nas?

Współpracujemy z niesamowitymi fotografami, tworzącymi projekty z wyobraźnią.

Stylizowana sesja zdjęciowa

Zobacz też więcej zdjęć wykonanych przez jednego z naszych fotografów Mariusza Wojciechowskiego na Facebooku.

Zadzwoń do nas lub napisz maila i w celu omówienia szczegółów i umów się na sesję zdjęciową w dogodnym terminie.

Razem stworzymy coś niesamowitego!
Bezpieczeństwo Tworzenia w Magicznym Kufrze

Bezpieczeństwo Tworzenia w Magicznym Kufrze

Kochani Klienci!

W tych trudnych czasach też możemy się bawić, możemy tworzyć i dawać radość dzieciakom i dorosłym!

Wierzymy w to że jeszcze będzie normalnie 🙂 Czekamy na powrót artystów i teatrów na sceny i sale pełne publiczności. Wierzymy, że sztuka jest w sercach i umysłach ludzi. Nikt nie może jej zabrać, czy ograniczyć, a chęć tworzenia znajduje przestrzeń nawet w kwarantannie domowej znajdując nowe drogi ekspresji.

#Czekamy na moment kiedy dzieciaki w przedszkolach i szkołach znowu będą mogły się spotkać, bawić i uczyć. #Czekamy na czas kiedy ludzie znowu zaczną się spotykać i bawić. #Działamy by już teraz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym klientom…

Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne w trakcie pobytu w wypożyczalni należy przestrzegać zasad podobnych jak w sklepach odzieżowych i innych miejscach publicznych.

Z tego względu dostosowaliśmy procedury w naszej wypożyczalni do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Dążymy do szybkiej i sprawnej obsługi – przed wizytą prosimy o telefon. Dzięki wcześniejszemu kontaktowi możemy umówić się na dogodną dla Ciebie godzinę.

Możliwość korzystania z przymierzalni jest ograniczona.  Z wiadomych względów stroje przymierzone musimy poddać dezynfekcji po każdym kliencie. Wiąże się de facto z kosztami pralni, pomimo to że kostium został tylko przymierzony. 

Realizujemy także wypożyczenia wysyłkowe i pomagamy dobrać odpowiednie kostiumy do całych inscenizacji.

Pomożemy Ci dobrać kostium w odpowiednim rozmiarze.

Dobierzemy kostium do konkretnej postaci.

Pomożemy dobrać kostium z odpowiedniej epoki.

Zapraszamy – zadzwoń do nas i odwiedź naszą wypożyczalnie !

Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci jest miejscem gdzie spełniają się marzenia.

Każdy ojciec i każda matka widzi w swojej córeczce księżniczkę, podobnie jak każda dziewczynka w pewnym czasie nie marzy o niczym innym jak przebranie się w prawdziwą suknię księżniczki. Stroje szyte według naszych projektów, przez naszych krawców robią tak niesamowite wrażenie, że nieraz widzieliśmy łzy wzruszenia w oczach mam, czy babć.

Nasza radość jest o tyle większa, że wiele kostiumów jest zaprojektowane przez nasi wykonanych jest przez naszych krawców. Wypożyczalnia strojów dla dzieci to dla nas duże wyzwanie, by sprostać zmieniającym się trendom i modom. Kostiumy Star Wars, stroje Avengersów, kostiumy księżniczek to tylko czubek góry lodowej.

Wyobraź sobie tą niesamowitą atmosferę, kiedy w bajkowo – teatralnym otoczeniu niezliczonej ilości kostiumów i rekwizytów z przymierzalni wychodzą najpiękniejsze księżniczki, których marzenia spełniają się na żywo. Zakręcenie barokową suknią księżniczki to marzenie każdej dziewczynki. Mamy możliwość współtworzenia najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i to jest właśnie to co kochamy najbardziej w naszej pracy.

Nagle z przymierzalni wybiega 5 letni Policjant z jednostki specjalnej, wyskakuje prawdziwy Ninja, wylatuje Superman – wypożyczalnia strojów dla dzieci to miejsce w którym nie raz otworzysz szeroko oczy – czasem wystarczy, że przebierzemy twoje dziecko za kurczaczka. Szczerze mówiąc często jesteśmy dumni kiedy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą tyle radości. Zapewniamy, że zdjęcia nie oddają efektu, który zobaczysz na miejscu.

Najważniejsze jednak w jest to że znajdziesz u nas wszystko czego potrzebują dzieci na przedstawienia. Wypożyczalnia strojów dla dzieci Magicznego Kufra to prawdziwa wypożyczalnia strojów teatralnych. Znajdziesz u nas w zasadzie wszystko od kostiumów zwierzaków, przez księżniczki, królewiczów, rycerzy, dwórki, kontusze szlacheckie, stroje królów oraz sławnych postaci historycznych.

Na zdjęciach możesz zobaczyć tylko część kostiumów, którymi dysponujemy – często brakuje modelów by sfotografować kostiumy, ponieważ nie każde dziecko ma tyle cierpliwości, a rodzice czasu 😛 Zawsze dzwoń i pytaj – nasz Magiczny Kufer jest nadziej pojemny niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Wypożyczalnia strojów dla dzieci i dorosłych –  Z nami stworzysz coś wielkiego 😀

 

Wypożyczalnia strojów karnawałowych czy kostiumów teatralnych?

Wypożyczalnia strojów karnawałowych czy kostiumów teatralnych?

Wypożyczalnia strojów karnawałowych kojarzy się jednak bardziej z imprezami niż z bogatymi, pięknie zdobionymi kostiumami historycznymi. Jednak wypożyczalnia strojów karnawałowych jest bardziej jak garderoba filmowa połączona z rekwizytornią. Wiele większy jest zakres proponowanych tematów na przebrania. W wypożyczalni typowo teatralnej znajdziemy standardowo stroje z minionych epok i przebrania szczególnie pasujące do konkretnych ról przedstawianych na deskach teatru. Wypożyczania strojów karnawałowych W naszej pracy bardzo cenimy sobie pracę nad inscenizacjami. Suknie barokowe, kontusze szlacheckie i ogólnie mówiąc stroje historyczne, to coś, co uwielbiamy. Mamy jednak świadomość, że sztuka w dzisiejszych czasach to o wiele więcej niż spektakle teatralne, czy rekonstrukcje. Szczególnie w niektórych okresach w roku klienci potrzebują naprawdę odjazdowych kreacji do zabawy podczas bali karnawałowych, domówek, czy innych imprez przebieranych takich jak Halloween. Wypożyczalnia strojów karnawałowych jest miejscem, w które rozwijamy nieustannie poszerzając ofertę kostiumów i dodatków. Magiczny Kufer to nasza ciągle rosnąca kolekcja – jej powiększanie jest naszym hobby nie tylko zawodowo. Dzięki temu przeważnie znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz. Karnawał dla dorosłych to nie tylko imprezy w stylu bali weneckich lub karnawału w Rio. W dzisiejszych czasach wciąż rosnącą popularnością cieszą się imprezy gangsterskie w stylu „Prohibicja”, czy „Wielki Gatsby”. Wesołym motywem w czasie karnawału jest dziki zachód – zarówno kostiumy kowbojskie, jak i stroje Indian są wygodnymi przebraniami, które doskonale sprawdzą się nawet na dobrze ogrzewanej sali karnawałowej. Jak sama nazwa mówi wypożyczalnia strojów karnawałowych jest miejscem szczególnie obleganym w karnawale i to jest czas, kiedy pomagamy naszym klientom w tworzeniu niesamowitych chwil. Magiczny Kufer powstał właśnie po to by marzenia dzieci mogły spełniać się łatwiej. Na miejscu znajdziesz u nas nieprzebrane pokłady sukni księżniczek, wróżek oraz kolorowych zwierzaków. Największe zainteresowanie wśród chłopców wzbudzą na pewno kostiumy ze Star Wars, takie jak Lord Vader, szturmowcy i rycerze Jedi, stroje Avengersów takie jak Superman, Batman, Spiderman, czy kostiumy ninjów oraz antyterrorystów. Szczerze mówiąc jest to dla nas niesamowity czas pracy, gdzie pośród rycerzy, księżniczek i ninjów w Magicznym Kufrze możesz zobaczyć nieraz naprawdę surrealistyczne sceny, kiedy z przymierzalni wybiega 3 letni antyterrorysta, czy 5 letnia czarownica. Właśnie to jest klimat, który tworzymy przez cały rok szyjąc nowe kostiumy i przygotowując unikatowe dodatki. Pod tym kontem nie różnimy się od potrafiących się świetnie bawić Brazylijczyków, czy mieszkańców Wenecji przygotowujących się do karnawału przez niemalże cały rok. Swoją drogą nasi klienci niejednokrotnie królowali w Wenecji na balach co daje nam ogromną satysfakcję zawodową. Taka właśnie jakość przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Klienci, którzy w strojach wypożyczonych od nas wygrywali na najbardziej wytwornych balach mówią, że jesteśmy jedną z najlepszych wypożyczalni kostiumów karnawałowych w Europie. Zacząłeś się zastanawiać jak zaplanować tegoroczny karnawał? Najbliższy karnawał odbywa się w Notting Hill w Londynie 26 – 27 sierpnia 2018 – jest to propozycja do wykorzystania w wakacje. 6 stycznia – 6 marca 2019 – karnawał 2019 w Polsce! 16 luty – 5 marzec 2019 – karnawał w Wenecji. 1 – 9 marzec 2019 – główne imprezy na Sambodromie w Rio de Janeiro. 1-10 marzec 2019 – karnawał w Santa Cruz de Tenerife 11 listopada 2018 – 5 marca 2018 – karnawał (Karneval, Fastnacht, Fasching) w Niemczech. 25-26 sierpnia 2019 (niedziela i poniedziałek Bank Holiday Monday) w Londynie, dzielnicy Notting Hill. Wypożyczalnia strojów karnawałowych jest bazą, gdzie zawsze znajdziesz ciekawe pomysły nie tylko na przebrania, ale także na imprezy. Odwiedzają nas aktorzy, artyści i producenci i rodzice z dziećmi – chcemy byś wiedział, że każdy klient jest dla nas równie ważny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pomożemy Ci wybrać naprawdę niesamowite przebrania. Jednym słowem zajrzyj do nas i szykuj się na karnawał!
Kontusz Szlachecki – Wypożyczalnia kostiumów historycznych

Kontusz Szlachecki – Wypożyczalnia kostiumów historycznych

Kontusz SzlacheckiKontusz szlachecki to strój historyczny, który noszono od końca XV wieku do początku XX. Kontusz szlachecki kształtował się przez kilkaset lat i miał w sobie element ubioru tatarskiego i tureckiego.

Od połowy XVII wieku kontusz szlachecki stał się polskim strojem narodowym noszonym głównie przez szlachtę i bogate mieszczaństwo. Barok miał duży wpływ na wgląd kontusza szlacheckiego dzięki czemu strój ten był ogromnie wytworny i bogaty. Szlachta nosiła aksamitne, jedwabne lub brokatowe żupany z pozłacanymi haftkami lub guzikami. Natomiast ubogie mieszczaństwo zadowalało się szarymi lub brązowymi kontuszami z wełny.

Stroje Na Halloween – jaki wybrać dla dziecka i dla siebie na mroczną imprezę?

Stroje Na Halloween – jaki wybrać dla dziecka i dla siebie na mroczną imprezę?

Stroje Na Halloween

Stroje na Halloween

zdobyły swoją popularność dzięki zwyczajowi związanemu z maskaradą odnoszącą się do święta zmarłych. Halloween obchodzone jest w wielu krajach w wieczór 31 października.

Kapłani celtyccy wierzyli, że na przełomie października i listopada w dzień Samhain zaciera się granica pomiędzy światem ludzi żyjących, a światem duchów. Duchy przodków czczono i zapraszano do domów jednocześnie odstraszając te mroczne i złe. Symbolem święta Halloween było noszenie czarnych podartych szmat jako sposobu odstraszania demonów. To ten zwyczaj dał początek obecnym formom przebrań w mroczne stroje, zakładanie masek i odpowiednią do klimatu Halloween charakteryzację.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial