Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci – nowe kostiumy

Wypożyczalnia strojów dla dzieci jest miejscem gdzie spełniają się marzenia.

Każdy ojciec i każda matka widzi w swojej córeczce księżniczkę, podobnie jak każda dziewczynka w pewnym czasie nie marzy o niczym innym jak przebranie się w prawdziwą suknię księżniczki. Stroje szyte według naszych projektów, przez naszych krawców robią tak niesamowite wrażenie, że nieraz widzieliśmy łzy wzruszenia w oczach mam, czy babć.

Nasza radość jest o tyle większa, że wiele kostiumów jest zaprojektowane przez nasi wykonanych jest przez naszych krawców. Wypożyczalnia strojów dla dzieci to dla nas duże wyzwanie, by sprostać zmieniającym się trendom i modom. Kostiumy Star Wars, stroje Avengersów, kostiumy księżniczek to tylko czubek góry lodowej.

Wyobraź sobie tą niesamowitą atmosferę, kiedy w bajkowo – teatralnym otoczeniu niezliczonej ilości kostiumów i rekwizytów z przymierzalni wychodzą najpiękniejsze księżniczki, których marzenia spełniają się na żywo. Zakręcenie barokową suknią księżniczki to marzenie każdej dziewczynki. Mamy możliwość współtworzenia najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i to jest właśnie to co kochamy najbardziej w naszej pracy.

Nagle z przymierzalni wybiega 5 letni Policjant z jednostki specjalnej, wyskakuje prawdziwy Ninja, wylatuje Superman – wypożyczalnia strojów dla dzieci to miejsce w którym nie raz otworzysz szeroko oczy – czasem wystarczy, że przebierzemy twoje dziecko za kurczaczka. Szczerze mówiąc często jesteśmy dumni kiedy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą tyle radości. Zapewniamy, że zdjęcia nie oddają efektu, który zobaczysz na miejscu.

Najważniejsze jednak w jest to że znajdziesz u nas wszystko czego potrzebują dzieci na przedstawienia. Wypożyczalnia strojów dla dzieci Magicznego Kufra to prawdziwa wypożyczalnia strojów teatralnych. Znajdziesz u nas w zasadzie wszystko od kostiumów zwierzaków, przez księżniczki, królewiczów, rycerzy, dwórki, kontusze szlacheckie, stroje królów oraz sławnych postaci historycznych.

Na zdjęciach możesz zobaczyć tylko część kostiumów, którymi dysponujemy – często brakuje modelów by sfotografować kostiumy, ponieważ nie każde dziecko ma tyle cierpliwości, a rodzice czasu 😛 Zawsze dzwoń i pytaj – nasz Magiczny Kufer jest nadziej pojemny niż wydaje się na pierwszy rzut oka.

Wypożyczalnia strojów dla dzieci i dorosłych –  Z nami stworzysz coś wielkiego 😀

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial