Kostium pazia czarnoczerwony

Czyż nie marzyliście kiedyś o tym, aby przenieść się w czasie do epoki renesansu? Wyobraźcie sobie, że stajecie się częścią dworu, otoczeni arystokracją i pięknymi damami. Czujecie w powietrzu zapach kadzidła i smak przepysznych dań. Takie marzenia stają się rzeczywistością, gdy w naszym stroju pazia czarnoczerwonym przenosicie się wprost do XV wieku.

Kostium ten przypomina ubiór gwardzistów szwajcarskich, którzy byli bardzo popularni w tamtej epoce. Cały strój utrzymany jest w czerwono-czarnej kolorystyce, co nadaje mu wyjątkowo eleganckiego wyglądu. Beret lub hełm w typie kapalin to doskonałe uzupełnienie całości. Na brzuchu znajduje się pas, a nakładki na pantofle imitujące klamry dodają całości jeszcze więcej szyku.

Nie tylko na balach i imprezach kostiumowych możecie błyszczeć w tym wyjątkowym stroju. W Magicznym Kufrze wypożyczalnia strojów karnawałowych i kostiumów teatralnych, proponujemy Wam nie tylko kostiumy historyczne, ale również te typowo karnawałowe. Nasze kostiumy idealnie sprawdzą się na imprezach tematycznych, urodzinach, sylwestrze, a nawet na Halloween. Oczywiście, nie można zapomnieć o przedstawieniach teatralnych, do których oferujemy specjalne kostiumy.

Nie wahajcie się i zobaczcie naszą ofertę. W Magicznym Kufrze znajdziecie wiele unikalnych i pięknych kostiumów, które przeniosą Was w różne epoki historyczne. Zadzwońcie do nas lub napiszcie maila, a z chęcią pomożemy Wam w doborze odpowiedniego stroju. Przyjdźcie i odkryjcie magiczny świat kostiumów z Magicznym Kuferem!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial