kostium renesansowego artysty
kostium renesansowego artysty
Full Screen

Kostium renesansowego artysty

Jeśli szukasz wyjątkowego stroju, który wyróżni Cię z tłumu, mamy coś specjalnego dla Ciebie – kostium renesansowego artysty. Ta obszerna koszula z szerokimi rękawami w brązowym kolorze, szeroki przewiązywany pas oraz czarne spodnie i nakładki na buty imitujące wysokie buty to idealny strój dla miłośników stylu renesansowego. A na głowie piękny beret w tym samym stylu, ozdobiony piórkiem.

Ale stroje z naszej wypożyczalni to nie tylko kostiumy na karnawał i imprezy tematyczne. Możesz również wypożyczyć je na przedstawienia teatralne, spektakle, sesje zdjęciowe czy imprezy firmowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz nam termin wypożyczenia, rozmiary i z jakiej okazji potrzebujesz kostium, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiedni strój.

Wypożyczalnia strojów Magiczny Kufer to nie tylko miejsce, w którym wypożyczysz kostiumy, ale również miejsce, w którym spełnimy Twoje marzenia o przeniesieniu się w czasie i przeżyciu niezapomnianych chwil w strojach z minionych epok. Zachęcamy do organizowania imprez przebieranych, przedstawień teatralnych oraz sesji zdjęciowych w naszych kostiumach. Przyjdź do nas i przekonaj się sam, że Magiczny Kufer to najlepsze miejsce dla miłośników strojów historycznych i karnawałowych!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial