Strój Minionek
Strój Minionek
Full Screen

Strój Happeningowy Minionek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w swoim asortymencie umieściliśmy słodki strój Minionka. W naszej wypożyczalni w Warszawie można obejrzeć strój na żywo i od razu zabrać go ze sobą. Jest to kostium jednego z najpopularniejszych żółtych ludzików — Boba. Uwielbiają go nie tylko dzieci, ale również dorośli. Bajka zdobyła serca widzów na całym świecie, dlatego to przebranie sprawdzi się nie tylko na imprezach tematycznych, ale także jako kostium reklamowy czy do wynajęcia na przyjęcie dla dzieci.

Żółta postać w niebieskich ogrodniczkach jest swego rodzaju maskotką, do której wszyscy chętnie się przytulają. Dlatego przed wypożyczeniem tego przebrania ostrzegamy: jego założenie może skutkować wieloma uśmiechami i przytuleniami!

Proponowane przez nas przebrania dla dorosłych są wykonane z najwyższą starannością. Dbamy o to, aby materiały wykorzystane do stworzenia danego kostiumu były dobrej jakości. W efekcie tworzymy ubrania, które są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Nasz strój Minionka zdobył już w Warszawie wielu fanów. Wypożyczając kostium Boba, wpisujesz się w obecnie pasujące trendy i inwestujesz w naprawdę ciekawy oraz komfortowy ubiór. W razie pytań o dostępność kostiumu Boba zapraszamy do kontaktu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial